ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Porto Koufo - Stam Flor House
Stam Flor House

Се наоѓа на околу 180 м од плажата во Порто Куфо. Во понуда се студија на прв кат за две до четири лица. Сите имаат TV, сигнал за бесплатно користење на бежичен интернет и клима уред, чие користење е вклучено во цената. Терасите имаат бочен поглед на море. На располагање на гостите им е убаво уреден двор пред куќата, каде е можно паркирање на ограничен број возила.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 ИЛИ 12 НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Макс бр лица

30.05-09.06

09.06-19.06

19.06-29.06

29.06-09.07

09.07-19.07

19.07-29.07

29.07-08.08

08.08-18.08

18.08-30.08

30.08-11.09

11.09-23.09

23.09-03.10

Бр. на ноќи

 

 

10

10

10

10

10

10

10

10

12

12

12

10

1/2

studio BM

2

248

328

398

448

498

528

568

568

568

368

268

148

1/2+1

studio BM

3

278

358

428

478

528

558

598

598

598

398

298

168

1/2+2

studio BM

4

298

378

448

498

548

578

628

628

628

428

328

178

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур = 62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018

За период на престој:

20.05. - 23.06.2019

24.06. - крај на сезоната 2019

За сместување во:

Попуст:

Попуст:

4 И 5- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

20% ПОПУСТ

2 И 3- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

17% ПОПУСТ

АПАРТМАНИ И ДУПЛЕКСИ

20% ПОПУСТ

15% ПОПУСТ