ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Iris Hotel 3* - Siviri - Промо Ценовник до 30.04

IRIS HOTEL 3* SIVIRI                          www.iris-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

5

14.05-22.05

01.10-16.10

23.05-07.06

16.09-30.09

08.06-06.07

25.08-15.09

07.07-24.08

 

SINGLE ROOM

1Ad

33

42

60

69

 

1Ad+1ch(0-1)

33

42

60

69

 

DOUBLE ROOM

2Ad

40

52

75

86

 

3Ad

54

70

101

117

 

2Ad+1ch(0-1)

40

52

75

86

 

2Ad+1ch(2-9.99)

40

52

75

86

 

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-9.99)

54

70

101

117

 

2Ad+2ch(2-9.99)

50

64

94

108

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО

1Ad

48

57

75

83

 

1Ad+1ch(0-1)

48

57

75

83

 

DOUBLE ROOM

2Ad

65

77

98

109

 

3Ad

88

104

133

148

 

2Ad+1ch(0-1)

65

77

98

109

 

2Ad+1ch(2-9.99)

65

77

98

109

 

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-9.99)

88

104

133

148

 

2Ad+2ch(2-9.99)

82

96

123

137

 

Опис: ресторан , бар, базен,базен за деца, детско игралишите,пинг понг,пул бар

Соби: САТ ТВ,клима,фрижидер

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ