ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Regnum 5* - Банско
Regnum 5* - Банско

 

 

 

Apart Hotel Regnum 5*, Bansko

https://regnum.bg/

Тип на сместување

06.12.2019 - 09.12.2019     појадок и вечера

06.12.2019 - 09.12.2019     појадок и вечера

 

за престој 1-2 ноќи

за престој 3+ноќи

Executive Suite за 2 лица

102,46 €

92,65 €

Grand Suite за 4 лица

179,85 €

164,59 €

возрасен на дополнително легло

28,89 €

25,62 €

дете до 9.99 г на дополнително легло

9,81 €

9,81 €

Во цената е вклучено

ноќевање на вечер за лица на редовно легло според бројот на ноќи

внатрешен базен со детски дел, финска сауна, парна бања, релакс зона, фитнес

Регнум Аква Парк, игротека

надворешен паркинг (ограничени места )

транспорт до Регнум Термална Бања

10% попуст на СПА третманите

Максимум сместување

Executive Suite -мин 2лица, максимум 2возрсни +1 дете или 3 возрасни

Grand Suite -минимум 4 возрасни,максимум 4возрасни +2 деца или 5 возрасни

Доплати

Deluxe suite - 5.00 еур на соба на ден