БОЖИЌНИ ПАЗАРИ 2021
ЕП Ракомет 2022
SKI OPENING КОПАОНИК - Aparthotel Zoned 4*
Aparthotel Zoned 4*

SKI OPENING – KOPAONIK
Aparthotel & Spa Zoned 4*- Кopaonik
09.12 – 12.12.2021

Цените се дадени по лице за пакет од 4 дена / 3 ноќи

Тип на соба

Бр на лица

Пакет 4 дена / 3 ноќи

БЕЗ СКИ КАРТА

Пакет 4 дена / 3 ноќи

СО СКИ КАРТА

 

Studio Standart

1-во и 2-ро лице

114€

140€

3-то возрасно лице

80€

106€

Дете до 11,99 години

46€

64€

 

Studio Lux

1-во и 2-ро лице

126€

152€

3-то возрасно лице

88€

115€

Дете до 11,99 години

50€

69€

 

 

Apartman Standart

1-во и 2-ро лице

150€

176€

3-то возрасно лице

105€

131€

4-то возрасно лице

45€

71€

1-во дете до 11,99 год.

60€

78€

2-ро дете до 11,99 год.

45€

64€

 

 

Apartman Superior

1-во и 2-ро лице

180€

206€

3-то возрасно лице

126€

152€

4-то возрасно лице

54€

80€

1-во дете до 11,99 год.

72€

90€

2-ро дете до 11,99 год.

54€

73€

 

Во цената е вклучено:
- Сместување на база Полупансион (појадок / вечера);
- Пакет со вклучена ски карта (3 дневна ски карта);
- Надворешен паркинг;
- Wi-Fi;
- Доцно одјавување последниот
- Неограничено користење на Wellness & Spa центар (задолжителна претходна резервација);
- Ски гардеробер во самиот ски центар;
- Трансфер до ски центарот на Копаоник (распоред истакнат на рецепција);
- Фитнес Центар;
- Детско катче;
- Сеф во соба;
- Baby Cot (со претходна резервација);
- Хотелско осигурување;

 

Во цената не е вклучена:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС;

Политика за откажување:
- Откажување на аранжманот на 14 ден пред патување без пенали
- 14-0 дена пред патување 100% пенали
- Во случај гостите да не пристигнат или заминат порано од денот на заминување средствата ќе бидат наплатени во целост.

Начин на плаќање:
- 30% од вкупната сума се наплаќа при резервација, остатокот од сумата најдоцна до 14 дена пред почетокот на аранжманот;
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши исклуво во денарска противредност по курс 1€=62 Денари