SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Aparthotel Agape 3+* - Златибор
Aparthotel Agape 3+* - Златибор

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
APARTHOTEL AGAPE 3+*- ЗЛАТИБОР

https://hotelagape.rs/


Термин 08.12-11.12.2022

Цените се по лице за пакет од 4 дена / 3 ноќи

Сместување во Standart / Comfort / Family Room 102€
Сместување во Aparment 120€

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок;
- Користење на спа центар 1 влез во трање на 3 часа на ден, деца до 11,99 години право на користење на спа центар во период 09:00-18:00 часот;
- Wi-Fi низ цел хотел;
- Надворешен паркинг (резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
- Деца до 0-6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
- Деца 7-11,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 10€ по дете;
- Трето и Четврто возрасно лице плаќаат 18€ по лице на ден;
- Доплата за вечера 8€ по лице на ден за возрасно лице, деца 7-12 години плаќат 5€ по лице на ден;
- За резервација е потребно 30% при резервација, остаток 21 ден пред патување;

Капацитет на соби:
Типот на собата се доделува согласност број на лица;
- Standart Room - max 2 лица;
- Comfort Room – max 2+2 лица;
- Family Room – max 4 лица;
- Aparment – max 5 лица;