ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Putnik 4*

Hotel Putnik 4*- Копаоник

 

 

 

Ски Опенинг

Teрмин:05.12 - 08.12.2019

 

155€ по лице

 

Во цената е вклучено:

ü 3 ноќи Полупансион (Појадок и Вечера) за сместување во стандарна соба

ü Неограничено користење SPA & Wellness(Затворен базен за возрасни,базен за деца,Џакузи,Финска сауна, инфрацрвена сауна ,Руска бања,Тепидариум

ü Фитнес центар

ü Паркинг

ü Ски Гардеробер

ü 20% попуст за наем на ски опрема

ü 23% попуст на ски училиште за групни часови

ü 20% попуст на ски карта на рецепција во хотелот

ü 10% попуст за ски училиште за индивидуални часови

 

Во цената не вклучено:

ü Туристичка Такса и Хотелско осигурување 1,20€ по лице од ден

 

 

Доплата (не е задолжителна):

  • Превоз на релација Скопје-Копаоник-Скопје 40€