Ammouliani - Vila Filiko II
Vila Filiko II

 

5% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

 

Куќата се наоѓа во централниот дел на островот, на околу 200m од плажата Galini и од плажата Limanaki, наспроти куќата Filiko I. Опремена е во етно стил со камена фасада. Во дворот се наоѓа летниковец со гарнитура за седење. Со идеална позиција, недалеку од две плажи до кои може да се стигне пешки, и во непосредна близина на маркетот. Составена од двокреветни студија со пространи тераси и гарнитури за седење. Идеална за парови. Се наоѓа во мирниот дел, во непрометна улица, каде што не е проблем за паркинг пред куќата или во близина.

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°19'52.9"N 23°55'12.1"E

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СТУДИО ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА

 

Тип на сместување

02.06.
12.06.

12.06.
22.06.

22.06.
02.07.

02.07.
12.07.

12.07.
22.07.

22.07.
01.08.

01.08.
11.08.

11.08.
21.08.

21.08.
31.08.

31.08.
10.09.

10.09.
20.09.

20.09.
30.09.

1/2 studio

165

285

375

435

485

525

525

525

455

355

275

165

1/ 3 studio

175

315

405

465

515

555

555

555

485

385

295

175

 

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
- Користење на климата и пешкирите вклучено во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Тип на сместување:

1/2 studio - во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет.  

Во некои случаи можно е отстапување на димензиите на лежаите од нашите стандарди.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, паркинг, WI-FI

СОДРЖИНА НА СТДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, пешкири, решо, тераса, LCD TV

курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!