ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
PAMPOROVO - MPM Merryan 3*
MPM Merryan 3*

Hotel MPM Merryan 3*, Pamporovo

https://mpmhotels.bg/hotel/mpm-merryan-hotel/

15% попуст за резервации до 01.10.18 платени до 05.11.2018

7=6; 10=9; 11=10; 14=12 за пристигнувања до 21.12 и од 04.03. до крај на сезона

Попустите се комбинираат!!!

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

28.12.2018 - 04.01.2019

21.12.2018-27.12.2018 05.01.2019-11.01.2019 16.02.2019-22.02.2019

01.12.2018 - 20.12.2018 12.01.2019 - 15.02.2019 23.02.2019 - 14.04.2019

Person in Double Room

48,95 €

35,35 €

33,17 €

Single room

65,26 €

60,91 €

57,65 €

Person in Apartment

60,91 €

44,05 €

40,79 €

Child up to 1.99

free

free

free

Child from 2 - 11,99 years old on extra bed

11,00 €

11,00 €

11,00 €

Adult on extra bed

-20,00%

-20,00%

-20,00%

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на сауна, парна бања, џакузи, фитнес, WIFI во лоби, ски гардеробер

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room – 2 +1 pax

Apartment – 2 + 2 pax

Доплати

Трансфер до ски пистите - 2 еур по лице на ден