SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Agionissi Resort 4* - Amouliani - Редовен ценовник
Редовен ценовник

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

4

15.05-14.06

15.06-14.07

15.07-28.08

29.08-30.09

Double Room Sea View

56

78

95

84

Double Room Garden View for Single Use

89

111

133

100

Family Room Garden View

72

89

128

100

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-13.99 год.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ