ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Kavala - Tosca beach 4*

TOSCA BEACH 4 * KAVALA                                                                                                 www.tosca.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.05 ДО 15.06.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.06 ДО 19.09.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

15

29.04-09.06

10.06-16.06

17.06-20.07

21.07-25.08

20.09-09.10

26.08-19.09

Single Room Sea View

130

152

176

221

Double Room Front Sea View

75

93

107

138

Трето лице

50

62

73

94

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

68

84

97

124

Трето лице

45

55

65

84

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

165

203

236

306

( за соба)

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View 4 pax

290

316

361

454

( за соба)

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

236

263

308

400

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Single Room Sea View

140

162

187

231

Double Room Front Sea View

86

104

118

148

Трето лице

61

73

83

104

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

78

94

107

135

Трето лице

55

66

75

95

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

196

235

267

337

( за соба)

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View 4 pax

312

337

383

475

( за соба)

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

257

284

329

421

Минимум престој

2

3

4

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг

Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

30% charge of the booking value for cancellations received 14 to 7 days prior to arrival

50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival

100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival or non show