ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Renaissance Hanioti Resort &Spa 4* - Редовен ценовник
Редовен ценовник

RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 

www.renaissance-hanioti.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-20.05

21.05-23.06

24.06-19.07

20.07-20.08

25.09-10.10

09.09-24.09

21.08-08.09

JUNIOR SUITE

2Ad

82

130

144

190

SUITE FAMILY

2Ad

82

130

144

190

3Ad

111

177

194

257

2Ad+1ch(0-1)

82

130

144

190

2Ad+1ch(2-11.99)

82

130

144

190

Мин. Престој

3

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен

Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД