ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Renaissance Hanioti Resort &Spa 4* - Промо Ценовник до 31.12 + 5%

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 www.renaissance-hanioti.gr

www.renaissance-hanioti.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-20.05

21.05-23.06

24.06-19.07

20.07-20.08

25.09-10.10

09.09-24.09

21.08-08.09

JUNIOR SUITE

2Ad

66

105

115

152

SUITE FAMILY

2Ad

66

105

115

152

3Ad

88

141

156

206

2Ad+1ch(0-1)

66

105

115

152

2Ad+1ch(2-11.99)

66

105

115

152

Мин. Престој

3

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен

Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен