ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Kassandra - Naias Beach 3* - Hanioti
Naias Beach 3* - Hanioti

NAIAS BEACH HOTEL& APARTMENTS*** HANIOTI www.naiashotel.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 16.06.2022 И ОД 11.09 ДО 18.10.2022

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75 % 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-30.09

01.10-18.10

Apartment Garden View

36

61

85

61

36

Трето лице

11

16

22

16

11

Четврто лице

11

16

22

16

11

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Studio city /inland view

24

41

57

41

24

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Superior Apartment Garden View

42

67

91

67

42

Трето лице

14

20

25

20

14

Четврто лице

14

20

25

20

14

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Studio city /inland view

30

46

63

46

30

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Полупансион

12

12

12

12

12

Деца од 6 до 11.99 год.

7

7

7

7

7

Мин. престој

3

3

3

3

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount