ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Porto Marine 4* - Platamona - Редовен ценовник (со попусти)

PORTO MARINE 4* PLATAMONAS www.portomarinehotel.gr

4

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ВО АГЕНЦИЈА

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД