SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Istion Club 5* - Potidea - Редовен ценовник

ISTION CLUB***** DE LUX POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ПОМЕЃУ 10.06 И 27.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 09.09.2022 И ОД 04.10 ДО 24.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

10/0/2/1

01.05-20.05

21.05-15.06

16.06-17.07

18.07-27.08

28.09-24.10

15.09-27.09

28.08-14.09

Single Room

90

133

185

222

Double Room Garden View

57

83

116

139

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

Family Suite Garden View

87

123

158

185

Трето Лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

5

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI

Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.The rates are valid only for the Balkan, Greek & Cypriot markets.

2. Cancellation policy:

For cancellations 8-5 days before arrival, 1 night fees

For cancellations 4-1 days before arrival, 2 night fees

Non- show or early departure, 100% fees.