Thassos - Vila Catrin - Golden beach
Vila Catrin - Golden beach

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студијата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење, тенда.

 

EARLY BOOKING -20% (15.12.2018)

 

Период
Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/2
студио

1/4
студио

26.05-02.06.19

7*

110

120

02.06-09.06.19

7*

140

160

09.06-16.06.19

7*

160

180

16.06-23.06.19

7*

190

210

23.06-30.06.19

7*

220

250

30.06-09.07.19

9

480

540

09.07-18.07.19

9

580

650

18.07-27.07.19

9

580

650

27.07-05.08.19

9

580

650

05.08-14.08.19

9

580

650

14.08-23.08.19

9

580

650

23.08-01.09.19

9

520

580

01.09-08.09.19

7*

190

210

08.09-15.09.19

7*

160

180

15.09-22.09.19

7*

140

160

22.09-29.09.19

7*

110

120

 

Напомена:

-Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
-Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
-За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
-Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
-За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
-Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
-Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
-Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
-Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Автобуски превоз Скопје – Велес - Тасос – Велес - Скопје
•возрасни: 50 €
•деца од 2 до 12 години: 35 €
•деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

Агенцијата оргранизатор не презема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата