LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Zara 4* - Банско
Zara 4* - Банско

Hotel Zara 4*, Bansko

http://zarabansko.com/bg/

Цените се дадени по лице на ноќ / услуга ноќевање со појадок и вечера или All Inclusive

Цените се изразени во евра. Плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

12.07.2019 - 12.09.2019

HB+

ALL

Цена по лице во  Double Standard room

25,62 €

31,07 €

Дена по лице во Double Deluxe room

28,89 €

34,34 €

Цена по лице во One bedroom apartment

33,25 €

38,70 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера или ALL INCLUSIVE

 

 

користење на надворешен, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, детско катче

WIFI, надворешен паркинг

максимално сместување

Double Stadnard room - 2 adults.

Double Deluxe room - 2 adults + 2 kids up to 11,99 years or 3 adults

One bedroom apartment  - 2 adults + 2 kids up to 11,99 years or 4 adults

Попусти

Дете до 5.99 на дополнилтено легло се сместува бесплатно

Прво дете од 6-11.99 год се сместува бесплатно

Второ дете од 6-11.99 год плаќа 50%

Возрасен на дополнилтено легло плаќа 70%