ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Gardenia 4* - Bansko
Gardenia 4* - Bansko

Hotel Gardenia 4*, Bansko

https://parkhotelgardenia.com/?lng=en

тип на сместување

26.04. – 29.04.2019         3ноќи со појадок

26.04.2019 –29.04.2019  

3 ноќи со појадок и вечера

по лице во двокреветна економи соба

70,85 €

81,75 €

по лице во двеокреветна стандард  соба

75,21 €

87,20 €

по лице во двеокреветна стандард соба со балкон

81,75 €

93,74 €

по лице во двеокреветна лукс соба

98,10 €

109,00 €

по лице во апартман

117,72 €

128,62 €

Во цената е вклучено

3 ноќи по лице на баз аноќевање со појадок или полупансион

Велигденска вечера на  28.04.2019 со DJ и музичка програма

бесплатно користење на вантрешен базен, сауна, парна бања , фитнес

интернет секаде низ хотелот

Попусти

прво дете до 5,99г н адополнително легло- бесплатно

второ дете до  5.99г на дополнително легло- попуст 50%

дете  6 - 11.99г на дополнително легло-  35%попуст

возрасен на дополнително легло- 30% попуст

Политика на откажување

Без пенали за откжување 14 дена пред поаѓање за престој во период 26.04- 29.04.2019

после овој период 100% пенали