Sithonia - Lily Ann Village 3* - Nikiti
EARLY BOOKING!!!
-10% за резервации до 30.04.2019 

 

  
Положба: се наоѓа во Ситониа во непосредна близина на Никити
Сместување: 40 соби опремени со бања,сателитска ТВ, клима уред, мини фрижидер и балкон.
Услуга: полупансион   ( појадок и вечера)
Содржини: Ресторан, бар(покрај базен) , менувачница, интернет (WI-FI) паркинг...
Плажа: песочна( 400 м.)
Спорт и забава: Базен, пешачка патека, планински велосипедизам...


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање 
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.