LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Bomo Olumpus Grand Resort 4* - Leptokaria
Bomo Olumpus Grand Resort 4* - Leptokaria
EARLY BOOKING!!!
до -10% за резервации до 31.03.2019 

 


Локација: 1км од Лептокарија, 80 км од Солун
Капацитет: 124 соби и 104 бунгалови
Услуга: Ултра се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, три отворени базени, детски базен, бар, пул бар, бич бар, џакузи, ТВ сала, мини маркет, билијард, спортски терени (тениски, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини голф), детско игралиште, водни спортови
Опременост на собите: клима уред,телефон, радио,ТВ, Мини бар, фен, балкон


РЕДОВНИ ЦЕНИ

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.      
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање