ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Avalon 3*

СТУДИЈА И АПАРТМАНИ - 15% попуст до 31.03

АПАРТХОТЕЛОТ АВАЛОН 3* се наоѓа во централниот дел на едно од најпознатите центри на Црното Море - Сончев Брег и само 1км. од античкиот Несебар. Апартхотелот е блиску до најголемата Disco GRAND Arena и до плажата LAZUR.
Хотелскиот комплекс е на 150 метри од плажа, погоден за целосна релаксација. AVALON располага со 550 кревети во 60 двокреветни соби и 120 еднособни апартмани опремени со кујна. Сите сместувачки капацитети во хотелот се пространи, стандардно опремени со телефон, кабловска телевизија, фрижидер и климатизација. Повеќето соби имаат панорамски балкон со поглед кон морето.

                     ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019

10% попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2019

 Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

  01.05-10.06  

07.09-30.09

      11.06-30.06    

      26.08-06.09

01.07-25.08

СТУДИО 

максимум 2 лица

29 €

39 €

46 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

37 €

47 €

64 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детска градина

- Паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

- депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

 

 Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро