ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Pirin Park 5* - Sandanski
Pirin Park 5* - Sandanski
 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

Цена за соба на вечер

Цена за соба на вечер

Велигденски ручек

при  3 ноќевања

при 4 ноќевања

на 28.04.2019г.

1

Двокреветна соба

112,50€

102,50€

25,50€

2

Еднокреветна соба

87,00€

77,00€

25,50€

5

Наем на апартман-лукс на база ВВ

164,00€

148,50€

25,50€

/максимално сместување 2 возрасни +1 дете

 

  1. Цените се по соба и вклучуваат:

- Ноќевање, појадок.

- Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по распоред/  до центар на  градот  и  обратно;

- Користење  на: фитнес,  базен детски базен, џакузи;

- Сауна парк  /финлска сауна, био сауна, парни бањи– калдариум и лакониум, ледена фонтана,   емоционални тушеви,

топли  лежалки  и зона за релакс/;

- Парк-градина со топол надворешен  базен и детско катче;

- Бесплатен детско катче  и Арт центар со дополнителни услуги.

  1. Намалување:

- Дете от 0 до 3.99 години – се сместува бесплатно.

- Дете от 4 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна соба користи  70 % намалување  од цената на редовното легло

- Дете от 4 до 11.99 години на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба користи 30 % намалување  од цената

на редовното легло

- Дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба користи 50 % намалување  от цената

на редовното легло.

  1. Великденски ручек на 28.04.2019г. во  Балкански ресторант

- Цена за возрасен или дете над 12г. – 25,50

- Цена за дете от 4г. до 11.99г. – 13,00