ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Polihrono - Vila Palma
Vila Palma

Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

 

 

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. – За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра; 
– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања. 
-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз. 
– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. – За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%. 
– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд. 
***АРАНЖМАНИТЕ КОИ СЕ УПЛАТЕНИ ПО ПРОМО ЦЕНИ И EARLY BOOKING НЕ ПОДЛЕЖАТ НА ОТКАЗ И ПОВРАТ НА СРЕДСТВА*** 
– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува: 
35 € возрасни 
25 € деца од 2 – 12 години 
БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)