ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Thassos - Ocean Beach 4*
Ocean Beach 4*

OCEAN BEACH 4* SKALA POTAMIAS THASSOS                  

www.thassos-ocean.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 12% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТУГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

0

01.05-02.06

03.06-12.07

13.07-24.08

19.09-15.10

25.08-18.09

Double Standard Sea View or Side Sae View

42,00 €

66,00 €

86,00 €

Трето лице

25,00 €

34,00 €

41,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

13,00 €

20,00 €

22,00 €

Double Superior Sea View od Side Sea View

45,00 €

70,00 €

91,00 €

Трето лице

25,00 €

34,00 €

41,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

13,00 €

20,00 €

22,00 €

Double Superior Garden View Ground Floor

43,00 €

67,00 €

90,00 €

Трето лице

25,00 €

34,00 €

41,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

13,00 €

20,00 €

22,00 €

Junior Suite Sea View

60,00 €

84,00 €

106,00 €

Junior Suite Panorama

83,00 €

108,00 €

129,00 €

Трето лице

25,00 €

34,00 €

41,00 €

1 дете од 3-11.99 год.

13,00 €

20,00 €

22,00 €

Минимум престој

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%