ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Paralia - Aqua Star
Aqua Star

Хотел Aqua Star лоциран во Паралиjа, на 3мин пешачење до плажа, сместен во срцето на Паралиjа на 5мин од центарот, е идеален објект за вашиот одмор. 

Хотелот е целосно реновиран 2022год, истиот располага со лифт, изолирани соби од звук, сервис будење (на барање) клима со доплата од 7еур на ден на лице место

Цените се изразени за сместување секоја Сабота, смените се на 7 нокевања, Сабота на Сабота

Цените се изразени за лице за 7 ноќевања на база Ноќевање со појадок и вечера, изразени во еур за плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Првиот и последниот термин се промо, и на нив не следува попуст

 

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 06.01.2023

 

Реновираните соби се викаат Елиа и нудат пријатен престој, има трокреветни соби и четворокреветни, кој можат да сместат од 2-4 лица. Сите соби се опремени со сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет (бесплатно) и бесплатни крпи, сите соби имаат балкон каде можете да уживате во вашето кафе и да се релаксирате. 

 

Период

Ноќи

Studio po lice HB

03.06-10.06.2023

7

229

10.06-17.06.2023

7

239

17.06-24.06.2023

7

259

24.06-01.07.2023

7

269

01.07-08.07.2023

7

279

08.07-15.07.2023

7

279

15.07-22.07.2023

7

279

22.07-29.07.2023

7

279

29.07-05.08.2023

7

319

05.08-12.08.2023

7

319

12.08-19.08.2023

7

309

19.08-26.08.2023

7

259

26.08-02.09.2023

7

249

02.09-09.09.2023

7

239

09.09-16.09.2023

7

229

 

Доплати: 

Трето возрасно лице - 150еур за 7 ноќевања на Полупансион

1во дете од 2-13,99год - 130еур за 7 ноќевања на Полупансион

2ро дете од 2-13,99год - 56еур за 7 ноќевања на Полупансион

Еднокреветно користење на пасион 70% доплата од цената на возрасен

1 возрасен и едно дете од 2-13,99год - детето плаќа 130еур

1 возрасен и две деца од 2-13,99год - двете деца плакаат по 130еур

 

Доплата за клима: 7еур на ден , на лице место се наплаќа на рецепција.