SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ZLATIBOR - Iris 4*
Iris 4*

Hotel Iris 4*- Златибор

https://www.wellness-spa.rs/hotel-iris/

Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Термин

1/2 Стандарна Соба

1/2 Комфорт Соба

Еднокреветна соба

Капацитет на соба

Мах 2 лица

Мах 3 лица

Мах 1 лице

01.11-29.12.2022

39€

42€

51€

03.01-19.02.2023

44€

47€

56€

20.02-01.04.2023

39€

42€

51€

 

Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Термин

1/2 Aпартман

1/3 Апартман

1/3 Фамилијарен Апартаман

Ирис Апартаман

Капацитет на соба

Мах 4 лица

Мах 4 лица

Мах 3 лица

Мах 5 лица

01.11-29.12.2022

49€

47€

44€

56€

03.01-19.02.2023

56€

51€

49€

62€

20.02-01.04.2023

49€

47€

44€

56€

 

Во цената е вкучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на Спа центар: Затворен базен, Финска Сауна, Солена Соба, Тапидариум
- Фитнес Центар
- Wi- Fi

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
- Деца од 7-11,99 години 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
- Дополнително легло во соба 50% од цената во табелата;
- 3-то и 4-то лице во апартман имаат 20% попуст;

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
- Доколку се прекине или предвремено го напушти хотелот, средствота не се рефyндираат;