SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Mona 4* Златибор
Mona 4* Златибор

HOTEL MONA 4*- Златибор
Термин 08.12-11.12.2022

Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена
Standart Room - 144€
Comfort Room - 164€
Superior Room - 186€
Single Room - 228€

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет…
- Wi-FI
- Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Деца до 0-1,99 годни ГРАТИС;
- Деца 2-9,99 години 3€ по лице на ден;
- Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;
- Трето и Четврто возрасно лице на дополнително легло 33€ по лице на ден;

Доплати:
- Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 7.5€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 10,5€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Капацитет на соби:
- Standart Room – мах 2 лица;
- Comfort Room-max 2+2 / 3+1
- Superior Room 2+2 / 3+1
- Single Room 1