ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Blue Carpet Luxury Suites - Pefkohori - Редовен ценовник

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI    www.bluecarpetsuites.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 20% ПОПУСТ

( УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 15% ПОПУСТ

( УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/1/4

21.04-19.05

20.05-10.06

11.06-24.06

25.06-15.07

16.07-25.08

26.09-14.10

12.09-25.09

26.08-11.09

Suite Triple Standard

79

94

115

139

164

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View

95

112

136

167

196

Suite Triple Private Pool

99

117

142

173

205

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite 2 level up to

102

119

146

178

209

4 pax

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Suite Side Sea View with Private Pool

111

131

160

194

229

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Two Level Sea View Up to 4 pax

115

135

165

201

237

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View Private Pool

118

126

171

208

248

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Two Level Side Sea View with Outdoor Jacuzzi up to 4 pax

126

149

183

222

261

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Blue Carpet Sea View With Private Pool

133

156

192

233

275

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Deluxe Sea View With Indoor Jacuzzi Up to 4 pax

134

157

192

235

262

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар

Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 20% ПОПУСТ

( УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 15% ПОПУСТ

( УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)

1.Cancellation policy:

15-8 days before the arrival 50%

7-1 days before the arrival 80%

Non-show 100%