ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Zdravets 4* - Velingrad
Zdravets 4* - Velingrad

Цени валидни за период на престој 17.04-20.04.2020

Тип на сместување

3 ПП

Двокреветна соба – стандард (2+0)

171€

Двокреветна соба – лукс (2+2)

180€

Двокреветна соба –  вип (2+2)

195€

Апартман – стандард (3+1) – цена за апп*

375€

Апартман – фамилијарен (4+1) – цена за апп*

414€

 

 

Дополнителни услови :

Деца до 5.99 год. со 2 возрасни– бесплатно

Деца од 6-11.99 год. во двокреветна соба вип/лукс – доплата 30% од цената по лице

Трет возрасен плаќа редовна цена по лице

Цените се по лице за 3 ноќевања и вклучуваат  :

3 ноќевања со појадок и вечера

Велигденски ручек на 19.04.2020

Користење на внатрешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, парна бања, сауна, фитнес

Паркинг, интернет

Детски кат

Во цената не е вклучено :

Туристичка такса 1€ по лице на ден

Патничко осигурување