ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Wellness Bulgaria 4* - Bansko
Wellness Bulgaria 4* - Bansko

Цени валидни за период на престој 17.04-20.04.2020

Тип на сместување Пакет 3 НП
Двокреветна соба (2+1) 135€
Едноспален апартман (2+2) 145€
   

 

Дополнителни услови :

 • Прво дете до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
 • Второ дете до 3.99 год. со 2 возрасни – доплата 35€ за целиот престој
 • Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 70€ за целиот престој
 • Возрасен на доп.легло – доплата 70€ за целиот престој

 

Цените се по лице за 3 ноќевања и вклучуваат  

 • 3 ноќевања со појадок
 • Велигденски ручек во ресторан Молерите на 19.04.2020
 • Велигденски јајца и традиционален милиброд
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес
 • Паркинг, интернет
 • Детски кат
 • Транспорт до црквата Св.Троица
 • Early check in и late check out – со барање при направена резервација

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден
 • Патничко осигурување

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 17.04.2020 | Враќање : 20.04.2020

Повратен билет – 35€