ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Mountain Paradise 4* - Bansko
Mountain Paradise 4* - Bansko

ВЕЛИГДЕН 2019–БАНСКО
Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4*

www.mountain-paradise.org

 

Цени валидни за период на престој 17.04-20.04.2020 (мин. 2 ноќевања)

Тип на сместување

2 ALL Light

3 ALL Light

Студио (2+1)

60€

90€

Едноспален апартман (2+2)

65€

95€

 

Дополнителни услови :

Деца до 1.99 год. со 2 возрасни– бесплатно

Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло – бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Возрасен на доп.легло – 30% попуст

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат  

–  Ноќевање со појадок, ручек, вечера, вино и пиво за време на оброците

–  Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, солена соба

–  Паркинг, интернет

–  Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 17.04.2020 | Враќање : 19.04.2020

Повратен билет – 35€