Sarti - Vila Kiriakis
Vila Kiriakis

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС  СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

Kiriakis е во центарот на Сарти, во пешачката зона. Оддалечена е од плажата околу 80 m. Располага со двокреветни и трокреветни студија. Секое е опремено со кујна, скромно купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред (со доплата од 5€ на ден, на лице место во јуни и септември, а во јули и август е вклучена во цената).