Sarti - Vila 4 Seasons
Vila 4 Seasons

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

4 Season е куќа од понов датум, се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот и околу 150 m од плажата. Располагаме со двокреветни студија на прв кат. Сите имаат опремена кујна, купатило, балкон, ТВ, WiFi и клима (со доплата од 5€ на ден на лице место).