ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Sarti - Vila Eleni New
Vila Eleni New

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

Eleni New е оддалечена 150 m од плажата. Се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот. Се работи за нова куќа која прв пат ги прими гостите во сезоната лето 2019 год. Располага со  четворокреветни апартмани и студија, сместени на прв кат. Сите се со опремен кујнски дел, балкон, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата на лице место (5 еур на ден).