Sarti - Vila 4 Seasons New
Vila 4 Seasons New

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

4 season new е куќа од понов датум, се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот и околу 150 m од плажата. Располага со двокреветни и трокреветни студија на ниско приземје, кои првите гости ги примија во сезоната лето 2017. година. Сите сместувачки едници имаат опремена кујна, купатило, балкон, ТВ, WiFi и клима (со доплата од 5€ на ден на лице место).