ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - Mantar 4* - Марикостиново
Mantar 4* - Марикостиново

 

http://hotelmantar.com/mh/

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба

33,30 €

Двокреветна соба лукс

38,50€

Две деца до 11.99 год. сместени во двокреветна соба лукс

Бесплатно, плаќаат само тур. такса 1 еур на ноќ

 

Цените се дадени по лице на ноќ и вклучуваат

Ноќевање со појадок

Внатрешен базен со хидромасажни млазници

Сауна

Релакс соба

Шок тушеви

Парна бања

Фитнес

Детско катче и библиотека

Паркинг

Интернет