ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Panorama 4* - Bansko
Panorama 4* - Bansko

Panorama Resort 4*, Bansko

http://www.panoramaresort.bg/bg/

Цените се дадени по лице за 2 или 3 ноќи, услуга Полупансион или All Inclusive Light

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

тип на сместување

26.04 - 02.05.2019 2ноќи на база полупансион

26.04 - 02.05.2019 3ноќи на база полупансион

26.04- 02.05.2019 2ноќи на база ALL light

26.04- 02.05.2019 3ноќи на база ALL light

по лице во двокреветна соба

54,50 €

75,21 €

64,31 €

89,38 €

по лице во студио

54,50 €

75,21 €

64,31 €

89,38 €

по лице во апартман со една спална

64,31 €

89,38 €

73,03 €

103,55 €

Цената вклучува

2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light

Користење на базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, WIFI, паркинг

Велигденски ручек со програма и музика

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 or 2+ 2 pax

Studio - 2 + 1 or 2 + 2 pax

One bedroom apartment  - 2 + 2 pax or 3 + 1 pax

Попусти

Дете до 5,99 год се сместува бесплатно

Прво дете до 11,99 год на дополнително легло - бесплатно

Второ дете до 11,99 год на дополнително легло плаќа 50%

Возрасно лице на дополнително легло плаќа 70%