ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Sveti Nikola 3* - Sandanski
Sveti Nikola 3* - Sandanski

Цените се валидни за период на престој 17.04-20.04.2020

ПАКЕТ 4 НОЌЕВАЊА

2 возрасни

2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.

3 возрасни

Двокреветна соба стандард

205€

248€

/

Двокреветна соба делукс

247€

302€

/

Студио

410€

420€

425€

Деца до 3.99 год. – бесплатно

 

ПАКЕТ 3 НОЌЕВАЊА

2 возрасни

2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.

3 возрасни

Двокреветна соба стандард

170€

205€

/

Двокреветна соба делукс

202€

246€

/

Студио

323€

334€

339€

Деца до 3.99 год. – бесплатно

 

ПАКЕТ 2 НОЌЕВАЊА

2 возрасни

2 возрасни + 1 дете 4-11.99 год.

3 возрасни

Двокреветна соба стандард

129€

156€

/

Двокреветна соба делукс

149€

189€

/

Студио

156€

248€

253€

Деца до 3.99 год. – бесплатно

 

Цените се по СОБА и вклучуваат :

–  2 / 3 / 4 ноќевања со појадок на шведска маса

–  Празничен Велигденски ручек на 19.04.2020

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, надворешен базен со термална вода тип џакузи, сауна, римска бања, солена соба, фитнес

–  Интернет, паркинг

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден