ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Aspa Vila 3* - s. Banya
Aspa Vila 3* - s. Banya

Цените се валидни за период на престој : 26.04-29.04.2019

Тип на сместување

3 ПП

4 ПП

Двокреветна соба (2+1) – со поглед на базен

107€

137€

Дете од 6-11.99 на дополнително легло

48€

63€

Двокреветна соба (2+2) – со поглед на планина  

123€

156€

Дополнотелно легло за деца од 6-11.99 год.

51€

67€

Дополнително легло за возрасен

97€

124€

Дете до 5.99 год. – бесплатно

 

Цените се по ЛИЦЕ на база појадок и вечера и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на базен со минерална вода, фитнес, сауна, парна бања
  • Интернет, Паркинг

 

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице