ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Сончев Брег - Favorit 3*
Favorit 3*

СОНЧЕВ БРЕГ - CACAO BEACH  50m од плажа

- 15% попуст до 30.03

Апартманите се во модернистички стил располагаат со опремена кујна, ТВ, и клима вкл. во цената,
како и користењето на базенот со лежалки и чадори. Исто така пред Апартхотел Favorit има и бесплатен паркинг за гостите.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% попуст за резервација и уплата 100% до 30.03.2019

 Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

01.05-09.06

04.09-30.09  

      10.06-30.06    

      24.08-03.09

01.07-23.08

 СТУДИО 

максимум 3 лица

27 €

39 €

49 €

 АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

33 €

49 €

62 €

 АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 39 €

 68 €

 85 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

- Интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро