ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Сончев Брег - Apart hotel Roxy
Apart hotel Roxy

ROXY Apart hotel се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на 150-200 метри од прекрасната песочна плажа кај хотелот Victoria Palace 5*. Гостите на ROXY Apart hotel ги користат базените од  Sunny Victory Apartments, кои се наоѓаат веднаш до ROXY Apart hotel.
Сите апартмани и студија имаат балкон, кујна и кабловска телевизија

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

01.06-14.06 

01.09-30.09

      14.06-30.06    

      24.08-31.08

01.07-23.08

СТУДИО 

максимум 3 лица

29 €

37 €

49 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

38 €

48 €

60 €

АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 45 €

 59 €

 79 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

Доплати:
- 5 лице во Aпартман со една спална доплаќа 11 евра на ден

- доплата за полупансион (доручек и вечера) 13 евра на ден

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро