ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Сончев Брег - Summer Dreams 3*
Summer Dreams 3*

 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

15% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019

10% попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2019

Одличен комплекс - со сите погодности за пријатен и удобен престој

Локација- 250 метри од плажа, 10 минути пешачење од CACAO BEACH. Апарткомплексот располага со студија, апартмани 2+2 (со една спална соба) и апартмани 4+2 (со две спални соби), сите опремени со телевизор со сателитска програма, ладилник, клима, тераса.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

01.05-20.06 

05.09-30.09  

  21.06-30.06   

26.08-04.09

01.07-25.08

 СТУДИО  2 лица

33 €

39 €

48 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

39 €

50 €

69 €

 АПАРТМАН  4+2

(две спални, дневна соба и две бањи)

53 €

65 €

90 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро