ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Сончев Брег - Flores Park
Flores Park

* Бонуси 7=6, 10=9, 14=12

FLORES PARK се наоѓа во центарот на најголемото и најпрестижно летно одморалиште во Бугарија - Сончев Брег. Комплексот е оддалечен 4-5 минути од плажа и 2 км од Несебар. Има студија, апартмани со една спална соба и апартмани со две спални соби. Сите студија и апартмани во хотелот се пространи, стандардно опремени со телефон, кабловска телевизија, кујна, фрижидер и климатизација. Flores Park има отворен базен, паркинг, градина и мини маркет кој работи 24 часа. Free WI-FI  е на располагање на сите гости.

 

                            ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

10% попуст за резервација и уплата 100% до 01.05.2019

 

Бонуси 7=6, 10=9, 14=12 за период на престој од 01.06-30.09

 

ПОПУСТОТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА И БОНУСИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ !!!

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)          

 01.06-13.06 -01.09-30.09

      14.06-30.06-26.08-01.09

01.07-25.08

СТУДИО 

максимум 3 лица

28 €

32 €

49 €

АПАРТМАН  2+2                 една спална и дневна соба 

35 €

40 €

63 €

АПАРТМАН  4+2                 две  спални и дневна соба

 45 €

 65 €

 90 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет

Доплати:- депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

 

Капацитет на сместување:

Студио - 2+1, 2+2 деца

Апартман со една спална - 2+2, 4+1 дете до 11,99 год

Апартман со две спални  - 4+2, 6+1 дете до 11,99 год

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро