ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Nea Skioni - Vila Paradise
Vila Paradise

Вила Парадајс е оддалечена 30 м од плажа и 1км од центарот на Неа Скиони. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа комплетно опремени со мини куjна со фрижидер, TV, клима уред (вклучена во цената), Wi-Fi , балкон. Сите соби имаат поглед кон морето. Пред вилата на располагање на гостите е и прекрасен двор и паркинг место.

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.03.2019 - 10% ПОПУСТ

Paradise Skioni

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ (7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ), ТРЕТО И ЧЕТВТРО ЛИЦЕ ГРАТИС!!!

 

 

За патување со сопствен превоз од цената се намалува 15 евра по лице.
*Трето и четврто лице гратис,
Доплата за превоз - 35 евра за возрасни, 25 евра за деца до 12 години
*За уплатени два едно по друго аранжмани 7+7 одобруваме 10% попуст на вториот аранжман.
*Во студијата е дозволено сместување на лица во согласност со предвидениот број на кревети, преку
дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6 години.
*Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
*Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
*Во цената не е вклучено патничко здравствено осигурување.
При промена на цената ( зголемување или намалување на истата) нема да се менува веќе
договорената услуга.
· При отказ на аранжман уплатен со попуст, важат условите за отказ согласно редовниот ценовник
и општите услови за патување.
· Доколку се прави промена на термин уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно
редовниот ценовник – се губи правото на попуст.
· Попустот за рана уплата и попустот 7+7 не може да се комбинираат.

НАПОМЕНА
· Превозот се извршува со автобус или минибус согласно пријавените патници и оди до
соодветното место каде може да застане според локалните сообраќајни услови,
· Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување,
Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.