Pefkohori - Vila Diana
Vila Diana

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2019

5% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА  ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ОСТАНАТИОТ ДЕЛ ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа во централниот дел на летувалиштето на неполни 100m oд плажа, во мирна улица. Делумно е реновирана 2011. год. и модерно опремена. Располага со двокреветни и трикреветни студија, како и четворокреветни дуплекс апартмани, на високо приземје и прв кат. Погодна е за парови и за семејства. Во свој состав има и кафе бар, рецепција, паркинг за гостите на дуплекси.

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СТУДИО/ДУПЛЕКС АПАРТМАН ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

25.05.-
04.06.

04.06.-
14.06.

14.06.-
24.06.

24.06.-
04.07.

04.07.-
14.07.

14.07.-
24.07.

24.07.-
03.08.

03.08.-
13.08.

13.08.-
23.08.

23.08.-
02.09.

02.09.-
12.09.

12.09.-
22.09.

22.09.-
02.10.

1/2 studio

175

265

355

415

485

555

555

555

555

455

385

285

175

1/3 studio

195

295

395

455

525

595

595

595

595

495

425

315

195

1/4 duplex apartman

235

365

495

605

705

795

795

795

795

625

495

395

235

 

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
- Користење на климата 5 еур на ден.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и брачен кревет
1/3 studio – во една просторија чајна кујна, брачен кревет и еден единечен.
1/4 duplex apartman – 2 спални соби (во секоја по два стандардни или по еден брачен) и трпезариски дел со маса и чајна кујна, TWC. Секоја спална има сопствен балкон со гарнитура за седење, а во една од спалните е TV и клима.

Во некои случаи можно е отстапување на димензиите на лежаите од нашите стандарди.

GPS КООРДИНАТИ: 39°59'23.3"N 23°36'44.0"E

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: бар, паркинг, рецепција

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, TV, гарнитура за седење на балкон, решо

СОДРЖИНА НА ДУПЛЕКСИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, TV, гарнитура за седење на балкон, решо

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!