Pefkohori - Vila Rigakis Mol
Vila Rigakis Mol

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2019

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, опкружена со супермаркети, ресторани, слаткарници, на околу 20m oд плажата. Има уреден двор, со зеленило, тревник и палми за уживање на гостите. Апартманите се на приземје и на 1. кат, сите имаат ТВ и клима уред (користењето се доплаќа 6 еур на ден), мала кујна и тераса со гарнитура за седење. Објектот нема сопствен паркинг.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО АПАРТМАН ЗА НАЕМ НА 10/15 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

30.05.-
14.06.

14.06.-
24.06.

24.06.-
04.07.

04.07.-
14.07.

14.07.-
24.07.

24.07.-
03.08.

03.08.-
13.08.

13.08.-
23.08.

23.08.-
02.09.

02.09.-
12.09.

12.09.-
22.09.

22.09.-
02.10.

1/4 app

385

495

625

725

825

825

825

825

665

475

345

235

 

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
- Користење на климата се плаќа 6 еур на ден. WI-FI интернетот е вклучен во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI интернет

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, TV

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!