Pefkohori - Vila Kiki
Vila Kiki

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА  ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2019

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА  ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ОСТАНАТИОТ ДЕЛ ДО 01.04.2019

 

Kiki Resort се наоѓа во мирниот дел на Пефкохори, во викенд населбата. Оддалечена 550m oд првиот beach bar Glarokavos, oд првиот  маркет околу 1km. Сите сместувачки единици се добро опремени. Во дворот е обезбеден бесплатен паркинг, а вилата нуди  и бесплатен wifi.

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА

 

Тип на сместување

25.05.-
04.06.

04.06.-
14.06.

14.06.-
24.06.

24.06.-
04.07.

04.07.-
14.07.

14.07.-
24.07.

24.07.-
03.08.

03.08.-
13.08.

13.08.-
23.08.

23.08.-
02.09.

02.09.-
12.09.

12.09.-
22.09.

22.09.-
02.10.

1/2 studio приземје

155

205

305

355

405

475

475

475

475

375

295

215

155

1/3 studio

165

225

325

375

425

495

495

495

495

395

315

235

165

1/4 apartman

205

325

415

515

605

695

695

695

695

595

395

295

205

1/4 duplex

225

385

455

555

645

735

735

735

735

635

435

325

225

1/5 duplex (2 купатила)

245

445

525

635

725

825

825

825

825

715

495

385

245

1/6 duplex (2 купатила)

265

465

555

665

755

855

855

855

855

745

525

415

265

1/7 duplex (2 купатила)

285

485

585

695

785

885

885

885

885

775

555

445

285

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
- Климата и пешкирите вклучени во цената
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

GPS КООРДИНАТИ: 39.981492, 23.638169

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: паркинг, двор, бежичен интернет

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV

СОДРЖИНА НА ДУПЛЕКСИТЕ:

1/4 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет

1/5 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и канапе, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет

1/6 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и 2 канапеа, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет

1/7 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и 3 канапеа, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!