Pefkohori - Vila Karamavros
Vila Karamavros

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2019

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа на главната улица, на околу 150m oд плажата. Има убаво уреден двор, полн со зеленило и цвеќе за целосно уживање на гостите. Терасите од апартманите се со поглед на оваа зелена оаза. Апартманите имаат спална и дневна соба со опремена чајна кујна и кревет на развлекување. Идеална е за семејства со деца. Секој апартман има купатило со туш кабина, ТВ, Wi-Fi интернет, пешкири и клима уред, користењето е вклучено во цената. Има сопствен паркинг во дворот.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО АПАРТМАН ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

25.05.-
04.06.

04.06.-
14.06.

14.06.-
24.06.

24.06.-
04.07.

04.07.-
14.07.

14.07.-
24.07.

24.07.-
03.08.

03.08.-
13.08.

13.08.-
23.08.

23.08.-
02.09.

02.09.-
12.09.

12.09.-
22.09.

22.09.-
02.10.

1/3 app

195

295

365

465

565

665

665

665

665

545

395

275

195

1/3+1 app

205

315

395

495

595

695

695

695

695

575

425

295

205

 

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
- Користење на климата, WI-FI интернетот и пешкирите се вклучени во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, скара во дворот, паркинг, WI-FI интернет

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, TV, пешкири, решо

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!