Paralia - Vila Zinos
Vila Zinos

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

15% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.02.2019

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа на околу 80m oд морето и околу 100m oд центарот на Паралија, во мирниот дел, во втората улица од морето, каде што е плажата нешто поширока. Во близина е супермаркетот "Marinopulos". Поседува пространи четворокреветни апартмани, сплана и дневна соба каде е опремена кујна, купатило и пространа тераса со гарнитура за седење. Содржината ја надополнува уреден двор со туш, чешма, гарнитура за седење. Пред и недалеку од куќата можно е паркирање.

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°16'12.1"N 22°35'51.5"E  

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

1/2 apartman

255

355

/

/

/

/

/

/

/

/

355

1/3 apartman

275

375

495

595

665

695

695

695

595

465

355

1/4 apartman

295

395

525

625

695

725

725

725

625

495

375

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата 5 еур на ден, WI-FI  – вклучено во цената.
-Агенцијата не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

 

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

Тип на сместување:

1/4 apartman – во една просторија чајна кујна и два единечни кревети или брачен кревет, во другата просторија два единечни кревети

 

*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, двор

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, купатило, тераса, клима,  LCD TV, решо, гарнитура за седење на тераса

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!