ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Paralia - Vila Hellas
Vila Hellas

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа на околу 150m оддалеченост од плажата и центарот на Паралија, во мирниот дел во близината на паркот. Неодамна е реновиран. Поседува студија комплетно опремени за 2 - 4 лица. Има рецепција, ресторан, лифт, градина со тераса... Сопственикот зборува српски за полесна комуникација.

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°16'06.2"N 22°35'46.0"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

1/2 studio

 125

185

295

355

395

435

465

465

465

385

315

225

1/3 studio

 135

205

325

385

425

465

495

495

495

415

345

245

1/4 studio

 145

225

365

425

465

505

535

535

535

455

375

265

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користењето на климата 5 еур на ден, WI-FI  – вклучено во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

Тип на сместување:

1/3 studio - во една просторија чајна кујна и три единечни кревети или брачен и еден единечен кревет.
1/4 studio - во една просторија чајна кујна, еден брачен и два единечни кревета.

*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, лифт, бар, рецепција, ресторан, tv сала

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, клима,  LCD TV, решо

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!